Vonósverseny eredmény

A 2022. november 25-én megrendezésre került XI. Komárom-Esztergom Megyei Bordács Béla Hegedű-Brácsa –és Gordonkaversenyen növendékeink az alábbi eredményeket érték el:

• Tar Aina (hegedű): arany minősítés
  • Körmendi Luca (hegedű): ezüst minősítés
  • Felkészítő tanáruk: Mátesz Éva
  • Czina Márton Ábel (hegedű): ezüst minősítés
  • Lázár Hédi Laura (hegedű): ezüst minősítés
  • Tóth Réka (hegedű): ezüst minősítés

Felkészítő tanáruk: Takácsné Fekete Patrícia

• Bagó Eszter (cselló): bronz minősítés

Felkészítő tanára: Pazdernik Erzsébet

A zongorakíséretet Bellus Dorottya tanárnő biztosította.

Sok szeretettel gratulálunk a szép eredményekhez!