Programajánló

XXII. Komáromi Napok

a XXII. Komáromi Napokra

Egressy Fúvószenekar ápr.26-án 11 órakor szerepel a XXII. Komáromi Napok megnyitó ünnepségén.

2013. április 26. péntek 17:30, „KLASSZ is, JAZZ is” . A Budapesti Bartók Konzi klasszikus-, és jazz tanszakának koncertje. A házigazda az Egressy Béni Zeneiskola ének tanszaka Chrisztu Olympia vezetésével. A helyszín az Egressy terem, Egressy Béni Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola, Komárom, Klapka György út 54.

Egressy Fúvószenekar ápr. 27-én 15 órakor lesz hallható a Jókai Ligetben egy órás műsorral!
Április 30-án, 15-órakor pedig  Észak-Komáromban lépnek fel a térzenei fesztiválon. Vezényel: Szabó Ferenc karnagy.