Itt lesz a zene mindenkié!

Diákjaink a hangszerek rendkívül széles skálájából választhatják ki azt, melynek művészetét és használatát el szeretnék sajátítani. Jussanak hozzá a zenéhez és vigyék magukkal!

HÍREK

Miért zeneiskola?

A zenetanulás nagyon sokáig úri és egyházi kiváltság volt – leginkább azért, mert kevesen engedhették meg maguknak a magántanítás luxusát.

Tény, hogy „szimultán” hangszeres oktatást adni eredményesen nem igazán lehet, hiszen a bármilyen zeneszerszámon játszani megtanulni nemcsak elméleti, hanem gyakorlati tudás, technika megszerzése is, ez pedig koncentrációt, a tanár és a tanuló elmélyült figyelmét igényli, vagyis leginkább egyéni képzést feltételez. A tanár tehát nem járhat úgy körbe a diákjai között egy nagy „gyakorlószobában” úgy mint a személyi edző egy fitneszteremben.

Téged is vár az egressy!

Itt lesz a zene mindenkié!
A hangszerek széles választéka és képzett tanárok várják a diákokat.
A jelentkezők az alábbi tanszakok közül választhatnak:

VONÓS
(hegedű, gordonka, brácsa)

Fekete Patricia
Karacs Judit
Mátesz Éva
Pazdernik Erzsébet
Stier Laura
(Tirbus Ildikó)

FAFÚVÓS
(furulya, fuvola, oboa, klarinét, szaxofon)

Bejcziné Régner Krisztina
Enyedi Gergely
Horváthné Sajti Erzsébet
Simó Anna
Szabó Ferenc
Szabó-László Anikó

RÉZFÚVÓS
(kürt, trombita, harsona, tuba)

Szilli Ákos

Fekete Patrícia
Hozák Adrienn

ISKOLÁNK ÉLETÉBŐL

Az év 365 napját a dallamok bűvöletében éljük.
Kattintsanak képeinkre és tekintsenek bele eseményeinkbe!

ISKOLÁNKRÓL