Felvételi eredmények

2016. február 18-án zajlott a győri Richter János Zeneművészeti Szakközépiskolában a felvételi vizsga, melyen három komáromi zeneiskolás diák vett részt. Szolfézsból és hangszerből kellett számot adni tudásukról. Pok Mónika hegedű, Pusztai Máté szaxofon, Pethő Marcell zeneszerzés- cselló szakon nyert felvételt, amihez szívből gratulálunk!
Sok köszönet a felkészítő tanároknak az eredményes munkáért:
Karacs Judit- cselló, Takács Hajnalka- hegedű, Szabó Ferenc -szaxofon, Hozák Adrienn szolfézs tárgyból készítette fel a növendékeket.

GRATULÁLUNK NEKIK!