Fafúvós fesztiválon vettünk részt

2017. november 24-én Tatabányán rendezték meg a Komárom-Esztergom megyei Fafúvós Fesztivált, amit tizenegyedik alkalommal szervezett meg a Dallam Zeneiskola.
Iskolánkat négy diákunk képviselte:
  • Féli Laura ( klarinét),
  • Gyöngyösi Mózes (klarinét),
  • Takács Árpád (szaxofon),
  • Szabó Bálint ( szaxofon)
Felkészítő tanáruk: Szabó Ferenc
A zongorakíséretet Pálinkás – Andrássy Zsuzsanna látta el.
Díjazottjaink:
  • Féli Laura –  bronz minősítés
  • Gyöngyösi Mózes –  bronz minősítés
Szívből gratulálunk és további sok szép sikert kívánunk!