A zene világnapja

Iskolánk idén is színes, változatos programokkal várta az Érdeklődőket a zene világnapja alkalmából.
Komárom Város óvodásai egy hangszerbemutatón vehettek részt Hikisch- Szilli Ilona vezetésével. Délután “egész napos zenehallgatás”-ra vártuk a gyerekeket és egy zenei vetélkedőre, majd este a “VIII.Generációk a pódiumon” gálahangversennyel zárult a rendezvény Menyhárt László tanár úr irányításával.Fellépő családok:
Daragó Család, Fikner Család, Sulics Család, Musitz Család, Joó Bence és Édesanyja Hajnal Dóra, Koppány Család.

A koncert nyitányaként a Lehár Ifjúsági Vonószenekar lépett fel Tirbus Ildikó vezényletével. Majd iskolánk kórusa és magánének tanszaka előadásában Komárom Város új himnusza hangzott el Megcsillan a fény…címmel, ami Észak- és Dél – Komárom összetartozásáról szólt.

Felkészítő tanárok Chrisztu Olympia és Hozák Adrienn.
Nagy öröm, hogy Komárom Város Önkormányzatának segítségével megújulhatott az Egressy Terem hang,- és fénytechnikája, amire már nagyon vártunk. Sok köszönet érte!
SZÍVBŐL GRATULÁLUNK MINDEN RÉSZTVEVŐNEK!

🎵