Zeneszóval a Balaton partján

Az Egressy Béni Zeneiskola ismét megrendezte nyár végi zenei táborát ezúttal két időpontban is Révfülöpön.

Augusztus 16- ától az Egressy Fúvószenekar Szabó Ferenc tanár úr vezetésével töltött el a Balaton partján néhány napot, aug. 20-tól pedig az iskola gyermekkórusa és vonószenekarai táboroztak Takács Hajnalka , Hegedüs Béla és Hozák Adrienn irányításával.

7-P1070758 6-P1070757 5-P1070733 4-P1070720 1-P1070682 2-P1070706 3-P1070718Kellemes környezetben sok nevetéssel, kirándulással, strandolással, és emellett aktív hangszerjátékkal, kórusénekléssel, zenekari munkával teltek az ott töltött napok.

A foglalkozások céljukat elérték, sikeresnek mondható a növendékek felkészülése a következő tanévre, amit a táborzáró koncert színvonala bizonyított.