Zeneművészeti szakközépiskolába felvételiző növendékeink

A zeneművészeti szakközépiskolába felvételiző mindhárom növendékünket – Zemplényi Zsófia (hegedű), Nagy Tünde Sarolta (hegedű) és Koppán Kata (brácsa)– kiemelkedően magas pontszámmal felvették a győri Richter János Zeneművészeti Szakközépiskolába.

Zemplényi Zsófia és Koppán Kata tanulók a budapesti Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskolába is felvételiztek, ahol a vizsgán Zsófia 86,5%-ot, Kata pedig 81 %-ot ért el. Felkészítő tanáruk Takács Hajnalka.

Szívből gratulálunk diákjainknak, és tanáruknak,köszönjük, hogy magas színvonalú teljesítményükkel öregbítették iskolánk hírnevét.

Hozák Adrienn igazgató