Zeneiskolások fellépése a Móra iskola ünnepségén

Június 4-én 14 órakor adtak műsort iskolánk előképzősei, vonósai, fúvósai a Móra iskola ünnepi rendezvényén.

A programban részt vettek:

• A Szt. Imre Általános Iskola előképzős csoportja Belsőné Baranyi Gizella vezetésével
  • Nagy Anna Mária hegedű, felkészítő tanára: Kataoka Marine
  • Somogyi Richárd  bariton, felkészítő tanár:  Horváth Csaba
  • Bagladi Evelin és Olajos Dóra fuvola , felkészítő tanár:  Bejcziné Régner Krisztina

Gratulálunk a szép produkciókhoz, köszönjük a részvételt!