Zeneiskolánk 50 éves jubileuma a Magyar Kultúra Napján

2016. január 22-én ünnepelte iskolánk 50 éves évfordulóját. Nagy örömünkre a Magyar Kultúra Napja alkalmából Komárom Város ​Kultúrájáért díjat vehetett át Szilli Ilona, az Egressy Béni Zeneiskola zongoratanára.
Szívből gratulálunk az elismeréshez!
A díjátadást követő ünnepi koncerten a zenei pályán végzett volt növendékeink léptek fel nagy sikerrel. A nagyszabású gálaműsort a korábban intézményünkben működő népzenész osztály zárta Hegedüs Béla vezetésével, és a Garabonciás néptánc együttes, Pőcze László irányításával.
Sok köszönet minden fellépőnek a magas színvonalú előadásért,gratulálunk!