Zeneiskolai évzáró

2019. június 7 -én tartotta iskolánk tanévzáró ünnepségét. A műsorban Nagy Anna Mária, Szakál Luca, Sulics Barnabás, Benyó Andor, Musitz Áron, Kovács Réka Róza, Vida Mátyás, és Vida Vendel szerepelt. A zongorakíséretet Bellus Dorottya és Hikisch- Szilli Ilona látták el.

Két növendékünk Kovács Réka Róza és Vida Mátyás elköszönt intézményünktől, ők zenei pályán folytatják tanulmányaikat.

Iskolánk Összhang Közművelődési Alapítványa idén két Egressy díjat adományozott kiemelkedő tanulmányi eredményeiért, kitűnő zenekari munkájáért, példamutató szorgalmáért Benyó Andor trombita szakos növendéknek és Vida Mátyás tuba szakos tanulónknak.

Új kezdeményezésként “Egressy Zeneiskoláért” díjat vehetett át Roboz Edit, aki hosszú évek óta segíti az intézmény munkáját, támogatja rendezvényeinket, folyamatosan aktív résztvevője iskolánk életének.Az ünnepség végén az Egressy – tábla koszorúzására került sor.

SZÍVBŐL GRATULÁLUNK A DÍJAZOTTAKNAK!