Zenei Világnap a Zeneiskolában

Október 1-én ismét színes programokkal várta a zene iránt érdeklődőket az Egressy Béni Zeneiskola. Programsorozatukban délelőtt a komáromi óvodásokat várták játékos hangszerbemutatóval, délután zenés vetélkedővel, totóval, egész napos zenehallgatással töltötték a diákok a tanítás nélküli ünnepnapot.
Este a már hagyománnyá vált ” Generációk a Pódiumon” gálahangversenyre került sor nagy sikerrel. Szülők, Nagyszülők muzsikáltak egy színpadon gyermekeikkel,ami különleges bensőséges, családias hangulatban telt.
Az eseményt megtisztelte jelenlétével Molnárné dr.Taár Izabella, a Járási Hivatal vezetője, és dr. Kreft Horváth Loránd alpolgármester is, akinek gyermekei is pódiumra léptek.

A műsorról a Komáromi Televízíó készített összeállítást, ami a következő linken érhető el.