Zenei Világnap, 2018. október 1.

A Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola egész napos programsorozattal várja zenekedvelő Közönségét a Zene Világnapján:

• 9.30 órától óvodásoknak szóló hangszerbemutató az Egressy teremben,
  • 14.00 órától „egész napos zenehallgatás”,
  • 15.00 órától orgona bemutató az észak- komáromi Szent András templomban,
  • 16.00 órától játékos zenei vetélkedő diákjaink részére,
  • 18.00 órától „VII. Generációk a pódiumon” koncert az Egressy teremben.

Kellemes szórakozást kívánunk!