Zenei Világnap 2013

A komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola
egész napos programsorozattal várja zenekedvelő közönségét 2013.10.01-én, a zene világnapján:

  • 9,30 –tól óvodásoknak szóló hangszerbemutató,
  • 14 órától „egész napos zenehallgatás” ,
  • 16 órától játékos vetélkedő ,
  • 18 órától „Generációk a pódiumon” koncert az Egressy teremben.

Kellemes szórakozást kívánunk!

Megosztás itt: facebook
Megosztás

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X