Zenei tábor Szántódon

Augusztus 10-én 38 fővel utaztunk Szántódra, a hagyományos zenei táborunkba.
A közösen eltöltött 5 nap elsődleges célja a szakmai munka, a muzsikálás, kóruséneklés, kamarazenélés volt, de természetesen több izgalmas programmal is színesítettük a hétköznapokat. Jártunk Szántódpusztán, ahol kiállításokat néztünk és alkalmunk nyílt az “állatsimogatót” is meglátogatni. Részt vettünk a hagyományőrök íjászbemutatóján is, ami nagy sikert aratott a gyerekek körében. Az igazi strandidő beköszöntével gumicsónakokat béreltünk, hogy még élvezetesebbé tegyük a balatoni fürdőzést.
A táborzáró koncertre vasárnap délelőtt került sor, ami nagyon eredményes volt.
Az utolsó nap fénypontja a csapatok közötti vetélkedő és a karaoke – show volt, ami fergeteges hangulatban telt.
Sok köszönet Mátesz Éva, Szilli Ilona, Takács Hajnalka, és Hozák Adrienn tanárnőknek lelkiismeretes munkájukért!