Zenei tábor Balatonalmádiban

Augusztus 11-től 16-ig táboroztak iskolánk növendékei Balatonalmádiban, a Balaton Táborban.
Nagyon kellemes hangulatban, sokféle programmal,strandolással, kirándulással, vitorlázással, és sok sok muzsikálással telt a hét, amit táborzáró koncerttel ,sportversennyel, és kreatív játékokkal
teli vetélkedővel zártunk.

A tábor legemlékezetesebb pillanatai itt láthatóak.

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X