VIII. Komárom-Esztergom megyei Bordács Béla Hegedű – Brácsa – és Gordonkaverseny eredményei

A 2016. november 28-án, Oroszlányban megrendezésre került VIII. Komárom-Esztergom megyei Bordács Béla Hegedű – Brácsa – és Gordonkaversenyen növendékeink eredményei a következők:

• Pálinkás Dorottya (hegedű): arany minősítés
  • Nagy Anna Mária (hegedű): nívó díj
  • Barkó Sára (hegedű): ezüst minősítés

felkészítő tanáruk: Takács Hajnalka

• Szakál Luca (hegedű): bronz minősítés

felkészítő tanár: Mátesz Éva

• Orosz Lukács (gordonka): bronz minősítés

Felkészítő tanár: Pazdernik Erzsébet

Takács Hajnalka tanárnő a legjobb felkészítő tanároknak járó különdíjban részesült.

A versenyen a zongorakíséretet Bellus Dorottya tanárnő biztosította.

Gratulálunk a résztvevőknek.