VII. Jótékonysági Egressy Bál

2019. február 22. (péntek) 19.00 óra

Helyszín: Aranytál Étterem, (2900 Komárom, Szent László u. 1.)

A belépőjegy ára: 5.500 Ft (vacsorával együtt)

Jegyek elővételben megvásárolhatók:

2019. január 18 és február 18- között a Zeneiskola titkárságán, hétfőtől-péntekig 12.00 óra és 17.00 óra között.

Fellép az Egressy Big Band.

A befolyt adományok az iskola működését támogató „Összhang” Közművelődési Alapítvány részére kerülnek befizetésre. Amennyiben nem tudnak részt venni a rendezvényen, de támogatni szeretnék az Alapítványt, megtehetik támogatójegy vásárlásával, mely szintén az iskola titkárságán kapható

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.

Köszönjük, hogy adója 1 % -val támogatja a Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola „Összhang” Közművelődési Alapítványát

Adószámunk: 18601314-1-11

X