V. Jótékonysági Egressy bál

2017.február 18-án a Wf Szabadidő központ adott otthont az V. Jótékonysági Egressy bálnak. A meghívott vendégek közt foglalt helyet Molnárné dr. Taár Izabella a Járási Hivatal vezetője, dr Molnár Attila Polgármester úr és felesége, városunk alpolgármesterei Turi Bálint, és dr. Kreft-Horváth Loránd és családja. A bált iskolánk igazgatónője nyitotta meg, majd a magánének tanszak növendékei adtak könnyűzenei műsort a bálozók részére.
A színvonalas programot Chrisztu Olympia tanárnő állította össze, a felkészítő munkában Ambrus Ákos segített. Zongorán közreműködött: Vadász Attila
A bálon tombolasorsolást tartottunk, melyen többek között értékes ajándékokat, vásárlási utalványokat, színházjegyeket nyerhettek a résztvevők. Sok köszönet a kedves Szülőknek, Támogatóknak, Vállalkozóknak, Komárom Város Önkormányzatának, hogy ezzel is segítették a jótékonysági rendezvényt.
A mulatság Balogh Tamás zenekarának köszönhetően hajnalig tartott.