V. Egressy Regionális Zongoraverseny

16 művészeti iskola 52 zongorista növendéke mutatta be tudását a szakavatott zsűrinek az V. Egressy Regionális Zongoraversenyen. Az Egressy teremben zajlott rendezvényt Turi Bálint Alpolgármester Úr nyitotta meg.

EREDMÉNYEINK:

BRONZ MINŐSÍTÉS
Koppány Kata Felk. tanár: Bellus Dorottya
Szakál Zsóka Felk. tanár: Erdélyi Judit

EZÜST MINŐSÍTÉS
Bicskey Tamara Felk. tanár: Erdélyi Judit
Zseni Réka Felk.tanár: Hikisch- Szilli Ilona

ARANY MINŐSÍTÉS
Fikner József Felk.tanár: Hikisch- Szilli Ilona
Musitz Áron Felk. tanár: Prágay Marianna

NÍVÓDÍJ, és KÜLÖNDÍJ
Sulics Barnabás Felk. tanár: Hikisch- Szilli Ilona

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.

Köszönjük, hogy adója 1 % -val támogatja a Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola „Összhang” Közművelődési Alapítványát

Adószámunk: 18601314-1-11

X