Trombitások újabb sikere a Sistrum Versenyen

2017. február 9-én rangos megmérettetésen vettek részt iskolánk trombitás növendékei.
A Szombathelyen megrendezésre került versenyen Benyó Andor és Vida Vendel kimagasló eredményt ért el, arany minősítéssel tértek haza.Felkészítő tanáruk: Szilli Ákos.
A zongorakíséretet Szilli Ilona látta el, aki kiemelkedő korrepetitori munkájáért különdíjban részesült.
Szívből gratulálunk, és további szép eredményeket kívánunk.

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X