Trombitásaink újabb nagy sikere

A 2013.dec.4-én megrendezésre került veszprémi regionális trombitaversenyen ismét sikert sikerre halmoztak növendékeink, akikre nagyon büszkék vagyunk!

• Orosz Tamás – ezüst minősítés
  • Mészáros Bence – arany minősítés
  • Miletics Anton – nívódíj, a szakmai zsűri által megítélt maximális pontszámmal

Szilli Ákos Tanár úr a legjobb felkészítő tanár díját kapta a rangos eseményen.

Szívből gratulálunk a nyerteseknek, és köszönjük Szilli Ilona Tanárnő korrepetitori munkáját is, további szép eredményeket kívánunk!

Hozák Adrienn