Tisztelt Szülők! Tisztelt Támogatóink!

Ezúton köszönjük támogatásukat, valamint tombola felajánlásaikat, melyet a 2017. február 18-án megrendezésre került V. Jótékonysági Egressy Bál megvalósításához nyújtottak.
A bál bevételét és a támogatásokat terveink szerint a hangszerparkunk bővítésére, valamint egyéb iskolai programok  megvalósítására fordítjuk.

A bálról a Komáromi Televízió készített összeállítást.

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X