Tanévkezdéshez kapcsolódó információk

Tájékoztatjuk a kedves Szülőket, hogy a hangszeres növendékeink részére az órabeosztást 2021. szeptember 3- án (pénteken) 15.00 órától tartjuk.
Az előképzős órákat az általános iskolákban egyeztetik a tanárok. Pontos órarend jövő héttől várható!
Kérjük azokat a Diákokat és Szüleiket, akik még nem iratkoztak be online, minél előbb tegyék meg a honlapunkon.

Megosztás itt: facebook
Megosztás

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X