Tájékoztatás a növendékhangversenyről

Tájékoztatjuk a Kedves Közönséget, hogy a Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola által 2013. november 11-én 17.30-ra meghirdetett Növendékhangverseny a sok műsorszámra való tekintettel két részletben kerül előadásra.

Az első növendékhangverseny 17.00 órakor, a második 18.00 órakor kezdődik.

Mindenkit szeretettel várunk!

Hozák Adrienn
igazgató

 

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány

örömmel fogadja minden komáromi és környékbeli zeneszerető és a helyi kultúra fejlesztése iránt elkötelezett támogatója adójának 1%-os felajánlásait.

Adószám: 18601314-1-11

Megtisztelő támogatását ezúton is, illetve előre is köszönjük!

X