Szolfézs versenyen vett részt Pethő Marcell

2016. április 29-én került megrendezésre Esztergomban a Regionális Szolfézs Verseny, amin Komárom- Esztergom Megye és az Esztergomhoz közeli zeneiskolák növendékei vettek részt.

Pethő Marcell 6-dik osztályos tanuló korcsoportjában III. helyezést ért el.

Szívből gratulálunk az eredményhez, és további sok sikert kívánunk!

Megosztás itt: facebook
Megosztás

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X