Színház látogatás

Tisztelt Szülők! Kedves Növendékek!

Örömmel tájékoztatunk mindenkit, hogy a diákprogram keretén belül sikerült jegyeket szereznünk az Elisabeth című musical májusi előadására az Operett Színházba.

Az előadás időpontja: 2014. május 27. (kedd) 19.00 óra

A jegy ára: 2.600 Ft

Buszköltség: kb. 1.400 Ft

A Zeneiskola részére mindösszesen 50 db jegyet tud biztosítani a Színház! Mivel hétköznapra esik az előadás a gyerekeknek igazolást írunk a következő nap első két órájára.

Természetesen felnőtteket, szülőket is szeretettel várunk.

Jelentkezni Hozák Adriennél vagy az iskolatitkárságon lehet március 31 -ig!!

Jelentkezés a színházjegy árának befizetésével lehetséges, a buszköltséget lehet később is lehet rendezni.