Sistrum hegedűversenyen elért eredmények

A 2015. február 11-én Szombathelyen megrendezésre került Sistrum – hegedűversenyen Nagy Tünde Sarolta és Pok Mónika növendékeink arany minősítést nyertek.

A felkészítő tanáruk Takács Hajnalka, a zongora kíséretet Bellus Dorottya tanárnő biztosította.

Szívből gratulálok a szép eredményekhez és köszönöm Takács Hajnalka és Bellus Dorottya tanárnők munkáját.

Hozák Adrienn
igazgató

Megosztás itt: facebook
Megosztás

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X