Siker a nemzetközi hegedű és kamarazene versenyen

2016. június 3-án került megrendezésre Észak- Komáromban a Beliczay Gyula nemzetközi hegedű és kamarazenei verseny, melyen 2 szólista növendék, és egy kamaraegyüttes képviselte iskolánkat.

Elért eredményeink:

• Pálinkás Dorottya   hegedű   Hangszeres előképzős osztály  arany minősítés
    felkészítő tanára: Takács Hajnalka
  • Nagy Anna Mária hegedű 1.osztály bronz minősítés
    felkészítő tanára: Takács Hajnalka

Vonós kamaracsoport tagjai:    arany minősítés

• Pok Mónika hegedű
  • Pethő Marcell gordonka
  • Kecskeméti Dávid zongora

felkészítő tanárok: Prágay Marianna és Takács Hajnalka

Gratulálunk a résztvevőknek és tanáraiknak a kiemelkedő eredményekhez.