Siker a Menner versenyen

2016. március 23- án Tatán rendezték meg a hagyományosan kihírdetett megyei szintű Menner Bernát szólóhangszeres versenyt, melyen Pok Mónika hegedűs,- és Pethő Marcell gordonkás növendékünk vett részt.

A magas színvonalú verseny első helyezését nagy örömünkre Pethő Marcell kapta,felkészítő tanára Karacs Judit,szívből gratulálunk!

Köszönjük a lelkiismeretes felkészítő munkát Takács Hajnalkának és Karacs Juditnak, sok köszönet a zongorakíséretért Bellus Dorottya tanárnőnek.