Siker a fuvolaversenyen

2017. március 31-én rendezte meg a Szabolcsi Bence Alapfokú Művészeti Iskola a XII. Vértes- Dunazug Régió zeneiskoláinak fuvolaversenyét Nyergesújfalun. A megmérettetés két szakavatott zsűri előtt zajlott.
Iskolánkat 7 diákunk képviselte nagy sikerrel.
Eredményeink:

BRONZ MINŐSÍTÉS:
Fekete Nikolett    tanára: Wéhner Ágnes
EZÜST MINŐSÍTÉS:
Barsi Rózsa      tanára: Wéhner Ágnes
Bognár Eszter        tanára: Boldog Györgyi
Fühl Fanni         tanára: Boldog Györgyi
Oláh Anna           tanára: Wéhner Ágnes
ARANY MINŐSÍTÉS:
Baján Boglárka        tanára: Boldog Györgyi
Fauser Virág        tanára: Boldog Györgyi
Köszönjük szépen a zongorakíséretet Bellus Dorottyának és Szilli Ilonának.
GRATULÁLUNK a díjazottaknak és köszönjük szépen a kedves Szülők segítségét is!