Siker a fuvolaversenyen

2017. március 31-én rendezte meg a Szabolcsi Bence Alapfokú Művészeti Iskola a XII. Vértes- Dunazug Régió zeneiskoláinak fuvolaversenyét Nyergesújfalun. A megmérettetés két szakavatott zsűri előtt zajlott.
Iskolánkat 7 diákunk képviselte nagy sikerrel.
Eredményeink:

BRONZ MINŐSÍTÉS:
Fekete Nikolett    tanára: Wéhner Ágnes
EZÜST MINŐSÍTÉS:
Barsi Rózsa      tanára: Wéhner Ágnes
Bognár Eszter        tanára: Boldog Györgyi
Fühl Fanni         tanára: Boldog Györgyi
Oláh Anna           tanára: Wéhner Ágnes
ARANY MINŐSÍTÉS:
Baján Boglárka        tanára: Boldog Györgyi
Fauser Virág        tanára: Boldog Györgyi
Köszönjük szépen a zongorakíséretet Bellus Dorottyának és Szilli Ilonának.
GRATULÁLUNK a díjazottaknak és köszönjük szépen a kedves Szülők segítségét is!

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X