Rézfúvós tanszaki koncert 

2015. május 12-én a rézfúvósok adtak tanszaki koncertet az Egressy teremben. Hábetler Krisztián, Horváth Csaba és Szilli Ákos tanítványai mutatták meg hangszeres felkészültségüket a kedves Szülőknek, hozzátartozóknak. A hangverseny végén közös koccintásra és kötetlen beszélgetésre került sor.

Sok köszönet a felkészítő tanároknak és a zongorakísérőknek, Szilli Ilonának és Hersics Diánának.

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X