Rendhagyó magánének tanszaki vizsga a Zeneiskolában

A  magánének tanszak nyilvános bemutatót tartott 2013.január 18-ánmelyen a meghívott vendég Szűcs Katalin a budapesti Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola és Gimnázium énektanára volt, aki hasznos tanácsokkal látta el a növendékeket.

Tanszaki hangverseny

tanszaki-02

tanszaki-03

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X