Pedagógusok három nemzedéke találkozott a Városházán

November 16-án a Városháza dísztermében köszöntötték Komárom pedagógusainak három nemzedékét: a pályakezdőket, a nyugdíjba vonulókat, valamint a színes diplomás pedagógusokat. Intézményünkből két pályakezdő kolléga, Wéhner Ágnes fuvolatanár, és Solecki Szilárd klarinéttanár tette le esküjét dr. Molnár Attila Polgármester előtt.

A rendezvényen iskolánk növendékei adtak színvonalas műsort az ünnepelteknek:
Orosz Lukács gordonkán,(tanára: Pazdernik Erzsébet),Gelle Valéria fuvolán (tanára: Bejcziné Régner Krisztina) Szabó Tamás zongorán, (tanára: Szilli Ilona) Barkó Sára hegedűn ( tanára: Takács Hajnalka) játszott, Pákozdi Csaba ( tanára: Christu Olympia) pedig énekhangjával mutatkozott be. Zongorán közreműködött: Bellus Dorottya tanárnő.

Gratulálunk a résztvevőknek!