Pedagógusnapi elismerések

2014.május 30-án tartotta Komárom Város Önkormányzata és a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ komáromi tankerülete a hagyományosnak mondható Pedagógusnapi ünnepségét a Jókai moziban.
Elismerő oklevélben részesült iskolánk két pedagógusa Prágay Marianna zongoratanár és Menyhárt László ütőtanár, kimagasló szakmai munkájuk eredményeként.

Szívből gratulálunk, és további szép sikereket kívánunk!

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány

örömmel fogadja minden komáromi és környékbeli zeneszerető és a helyi kultúra fejlesztése iránt elkötelezett támogatója adójának 1%-os felajánlásait.

Adószám: 18601314-1-11

Megtisztelő támogatását ezúton is, illetve előre is köszönjük!