Pedagógus napi elismerések

2015. június 5-én a komáromi Jókai moziban köszöntötte Komárom Város Önkormányzata, és a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Komáromi Tankerülete a város pedagógusait.
Az ünnepi eseményen iskolánk két növendéke Pok Mónika ( hegedű) és Csordás Tamás ( vibrafon) adott színvonalas műsort a megjelenteknek.
Nagy öröm számunkra, hogy iskolánk két tanára részesült szakmai elismerésben.
  • Takács Hajnalka hegedűtanár a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ elismerő oklevelét vehette át kimagasló pedagógiai-művészi tevékenységéért.
  • Menyhárt László ütőtanár pedig Komárom Város Pedagógiai díját kapta 34 éven át tanúsított kiemelkedően magas színvonalú szakmai munkájáért.
Szívből gratulálunk a Díjazottaknak, további sok sikert, szép eredményeket
kívánunk!