Őszi versenyeredményeink

2015. november 18-án került megrendezésre a VI. Jánossomorjai Rézfúvós Találkozó és Minősítő Verseny.Iskolánkat Benyó Andor trombitás növendék képviselte, aki korcsoportjában a legmagasabb pontszámmal nívó díjat kapott. Felkészítő tanára: Szilli Ákos, zongorán kísért: Szilli Ilona

2015. november 20-án a Tatabányán zajló Komárom- Esztergom megyei Fafúvós Fesztiválon vettek részt diákjaink.
Szabó Bálint szaxofonos,- és Szabó Áron Dániel klarinétos növendék arany minősítést nyert a szakavatott zsűri értékelése alapján.
Felkészítő tanáruk: Szabó Ferenc , a korrepetitori feladatokat Domonkos-Hersics Diána látta el.

Az Országos Klarinétverseny győri területi selejtezőjén Féli Laura klarinétos növendék képviselte iskolánkat.
Felkészítő tanára: Szabó Ferenc, zongorán kísért: Bellus Dorottya

Szívből gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak a szép eredményekhez!