Őszi szünet a zeneiskolában

Tisztelt Szülők! Kedves Növendékek!

A Zeneiskolában az őszi szünet 2014. október 23-tól 2014. november 2-ig tart.

Az első tanítási nap: 2014. november 3. (hétfő).

Mindenkinek kellemes pihenést kívánok a szünetre!

Hozák Adrienn

igazgató

Megosztás itt: facebook
Megosztás

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X