Országos Patika-napon adtak műsort növendékeink

2015. június 3-án szerdán Komárom Városa, és a Balzsam Patika adott otthont a XII. Országos Patika napnak, ahol iskolánk vonósnégyese adott rövid műsort a jelenlévő vendégeknek.
A programban Koppán Kata, Nagy Tünde Sarolta, Zemplényi Zsófia és Pethő Marcell szerepelt nagy sikerrel.
Felkészítő tanáruk: Karacs Judit, és Takács Hajnalka
Köszönjük szépen a magas színvonalú előadást,gratulálunk!

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X