Nyílt tanítás a a Tatabányai Tavaszi Fesztivál keretében

Eckhardt Gábor zongoraművész és Ácsné Szili Éva hegedűművész nyílt tanítást tartott a Tatabányai Tavaszi Fesztivál keretében

Az Egressy Béni Zeneiskola tehetséges növendékei is részt vettek a március 26-án Tatabányán, az Erkel Ferenc Zeneiskolában megrendezésre került nyílt tanításon, amit két nagyra becsült szakember tartott nagy örömünkre.
Két zongorista növendékünk mutathatta be tudását a mesternek:
Adamik Mira, és Miklós Réka
felkészítő tanáruk: Tóth Gabriella, és Szilli Ilona

A hegedűs tanulóink közül Koppán Kata és Zemplényi Zsófia képviselték iskolánkat.
Felkészítő tanáruk: Takács Hajnalka

Köszönöm a maximális felkészültséget, minden Résztvevőnek és
Tanáruknak gratulálok!

Hozák Adrienn