Növendékeink fellépései a 23.Komáromi Napokon

Április 26-án délelőtt 10 órakor vette kezdetét a 23.Komáromi Napok, amit ünnepi képviselő testületi üléssel nyitottak meg a városfők. Miletics Anton fanfárjával és fantasztikus trombitajátékával kápráztatta el a vendégeket. Zongorán kísért: Szilli Ilona Tanárnő.

A Komáromi közönség április 30-án 15 órakor a Jókai Ligetben hallgathatta meg iskolánk Kis Fúvószenekarát
Horváth Csaba Tanár úr vezényletével.Őket követte a Pro Urbe díjas Egressy Fúvószenekar Szabó Ferenc karnagy irányításával. Mindkét együttes nagy sikert aratott, gratulálunk sok szeretettel!

Május 3-án 10,30-kor lépett színpadra magánének tanszakunk szintén a Jókai Ligetben, Chrisztu Olympia Tanárnő felkészítésével. Produkciójuk kellemes perceket szerzett a hallgatóságnak, további sok sikert kívánunk az énekeseknek!