Művészeti alap-és záróvizsgát tettek diákjaink

Megható pillanatoknak adott otthont az Egressy Terem május 6-án és 13- án. Szakavatott zsűri előtt léptek színpadra végzős növendékeink szüleik, hozzátartozóik,felkészítő tanáraik nagy büszkeségére.

 

 

Gratulálunk nekik a színvonalas koncerthez, további sok szép eredményt, sikeres fellépéseket kívánunk!

Megosztás itt: facebook
Megosztás

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X