Művészeti alap- és záróvizsgák a zeneiskolában

2015. május 11-én megható pillanatoknak lehetett tanúja iskolánk, 6-dik és 10-dik osztályos diákok mutatták be vizsgaprodukciójukat.
A koncert nagy sikerrel zajlott, fellépett énekes,zongorista, fuvolista, brácsás, és hegedűs növendék,többen közülük vonószenekari kísérettel szerepeltek.

Gratulálunk a magas színvonalú előadásokhoz,sok köszönet a felkészítő tanároknak,és a korrepetitoroknak a lelkiismeretes munkájukért.

Az eseményről a Komáromi Televízió készített összeállítást.