Mozart emlékkoncert az Egressyben

2016. november 28-án 18 órakor Mozart emlékkoncertre került sor az Egressy teremben. A gálahangversenyen növendékeink mellett tanáraink is felléptek. Az elhangzott műveket Mátesz Éva konferálta rövid zenetörténeti összefoglalóval. A műsorban szólódarabok,zenekari, és kamaraművek szólaltak meg igényes előadásban.

A program megálmodója Prágay Marianna volt, aki az este folyamán felkészítő tanárként és fellépőként is egyaránt részt vett.

Szívből gratulálunk a Résztvevőknek,és köszönjük a színvonalas produkciókat.