Menner versenyen vettünk részt

2017. április 7-én zajlott a tatai Menner Bernát szólóhangszeres verseny. A rangos eseményen Komárom -Esztergom megye 7 zeneiskolájából érkeztek növendékek. A bíráló bizottság tagjai 21 produkciót hallgattak meg, ezek alapján hozták meg döntésüket. A komáromi zeneiskolát két diák képviselte, Féli Laura klarinétos, és Sulics Barnabás zongorista tanuló.

Eredményeink:

III. helyezés   Féli Laura klarinét  4.osztály   felkészítő tanára. Szabó Ferenc

Különdíj    Sulics Barnabás 4.osztály  felkészítő tanára: Domonkos- Hersics Diána

Szívből gratulálunk az elért sikerekhez, köszönjük szépen a felkészítő tanárok lelkiismeretes, és magas színvonalú szakmai munkáját!