Menner Bernát-Vincze Imre szólóhangszeres verseny

2015. március 27-én került megrendezésre Tatán a Menner Bernát-Vincze Imre szólóhangszeres verseny, amin 5 növendékünk képviselte iskolánkat:

• Koppán Kata- brácsa
  • Reif Dorina- hegedű
  • Zemplényi Zsófia- hegedű
  • Nagy Tünde Sarolta- hegedű
  • Pethő Marcell -cselló

Köszönjük Bellus Dorottya Tanárnő zongorakíséretét, és a felkészítő tanárok munkáját,gratulálunk Karacs Judit, Mátesz Éva, Takács Hajnalka Tanárnőknek!

Díjazott növendékeink:

Menner Bernát verseny: