Meghívó Sárai Erzsébet Gobelin kiállítására

Sárai Erzsébet GOBELIN kiállítása

 

Szeretettel meghívjuk Önt és kedves Családját Sárai Erzsébet GOBELIN KIÁLLÍTÁSÁRA 2013. május 21-én, kedden 18.00 órakor az Egressy Béni Zeneiskola Egressy Termébe.

A kiállítást megnyitja Nyikus Anna iparművész.  Az ünnepi műsorban jelen lesz a költészet, a tánc és a zene.

Minden Kedves Érdeklődőt szeretettel várunk!

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X