Meghívó Méri Péter zongoraestjére

Méri Péter, zongoraSzeretettel meghívjuk Önt és kedves Családját az Egressy Béni Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola volt növendéke, Méri Péter zongora estjére,

2013. május 30-án, csütörtökön 18.00 órakor az Egressy Terembe.

A koncerten fellépnek a budapesti Bartók Konzervatórium növendékei, Burai Nándor hegedűn, és Gaál Dániel csellón.

Kellemes szórakozást kívánunk!

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X