Meghívó Méri Péter zongoraestjére

A Komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola sok szeretettel meghívja Önt és kedves családját Méri Péter -a müncheni Zeneakadémia növendékének- zongoraestjére.
Időpont: 2018. április 23. 18.30 óra
Helyszín: Egressy terem.
A belépés díjtalan.
Méri Péter
Megosztás itt: facebook
Megosztás

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X