Meghívó kamarazene hangversenyre

A komáromi Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola szeretettel meghívja önt és saládját, a 2017. június 1-jén 17:30- kor

tartandó kamarazene hangversenyére, az egressy terembe.

Közreműködnek:

  • iskolánk vonószenekarai,
  • jelenlegi és egykori növendékei.
Megosztás itt: facebook
Megosztás

ALAPÍTVÁNYUNK

Az „Összhang” Közművelődési Alapítvány 1993-ban kezdte meg működését. Létrehozói az Egressy Béni Zeneiskola és a Garabonciás Néptáncegyüttes.

EGRESSY TEREM

A 120 fő befogadására képes, színházi előadások fény- és hangtechnikai kiszolgálására is alkalmas, hangversenyzongorával, külön utcai bejárattal és kiszolgáló helyiségekkel rendelkező, kiváló akusztikájú koncertterem.

ISKOLÁNRÓL

Az iskolaév – az általános- és középiskolás gyakorlatot követve – két félévből áll, melyek után nyári szünet következik. A zeneiskolai oktatás szeptemberben kezdődik, és az általános iskolai tanévzárás előtt fejeződik be.
X